14.3 C
Vranje
subota, 24 septembra, 2022
NaslovnaVestiDruštvoNa okružnom takmičenju najbolji vranjski gimnazijalac

Na okružnom takmičenju najbolji vranjski gimnazijalac

Na održanom  okružnom takmičenju  iz matematike koje je održano u Gimnaziji “ Bora  Stanković“ u Vranju najbolјe rezultate postigli su učenici:  Gavrilo Milosavlјević , učenik prvog razreda Gimnazije „Bora  Stanković“  koji je osvojio maksimalnih 100 poena, i učenik  četvrtog razreda Gimnazije“ Skenderbeg“ u Preševu , Ajredini Arben koji je osvojio 90 poena.

Među nagrađenima su i učenici:  Staša Aleksić koja je osvojila 55 poena  kao i Miloš Stošić sa  55 poena, Dimitrije Stoilković sa 50 poena učenici vranjske  Gimnazije, zatim Mihajlo  Bencun  30 poena  učenik  Medicinske  škole , i  Jovan Dimitrijević  sa  55 poena iz  Tehničke škole „Nikola Tesla“ Surdulica.

Nakon okružnog takmičenja nagrađeni učenici idu na Državno takmičenje .

 

Najnovije vesti i najvažnije informacije potražite i na našem Telegramu!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

1 KOMENTAR

1 Komentar
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Cak Noris
Cak Noris
Član
3 godine pre

Gjimnazi i Vranjes nuk është i aftë të pranojë rezultatet që janë reale, por jo të përshtatshme. Ata u bënë thirrje studentëve që i shtynë njohuritë e tyre për nxënësit e ciklit të lartë në marrjen në pyetje të rezultateve të tyre. Është e nevojshme të shqyrtohet kompetenca e mësimdhënësve kryesisht si punëtorë pedagogjike dhe pastaj ekspertiza e tyre. Përsëri ata i quajtën studentë shqiptarë dhe e akuzuan atë për falsifikim të punës, edhe pse i dashuri i tyre u tregoi atyre se ishin të gabuar. Sigurisht që ata nuk e publikuan këtë. Por emrat dhe pikat janë pa pëlqimin e prindit, që është kundër ligjshmërisë. Ata përdorin të gjitha mjetet për të shkatërruar suksesin e nxënësve dhe të shkollave të tjera. Turp për ta! Çfarë një shkollë elitare është kur të gjithë profesorët janë të heshtur ndaj lëvizjeve të tilla të turpshme të administratës së tyre. Çfarë lloj mesazhi dërgojnë tek nxënësit? A duhet të jenë të ndershëm, të denjë, të arsimuar, të mendojnë njerëzit apo diçka të kundërt?

Popularno

Rock festival ,,Downhill“ u Vranju

U subotu 10.septembra, od 21 sat u sali Omladinskog kulturnog centra (OKCE) u Vranju, biće održan rock festival ,,Downhill", koji organizuju Grad Vranje i...

Mladić iz Vranja uboden nožem u lokalnom kafiću

U sredu Dan žalosti u Vladičinom Hanu