Zbog velikog interesovanja građana, Gradska uprava grada Vranja organizovala je pružanje pravne i tehničke podrške za podnošenje zahteva za upis prava na nepokretnostima tokom celog radnog dana.
Načelnik Gradske uprave, Dušan Aritonović, rekao je da je u Uslužnom centru trenutno organizovano šest šaltera, koji će raditi svakog radnog dana do 20 časova.
Pružanje podrške građanima organizovali smo i u Uslužnom centru u Vranjskoj Banji, dok mobilni tim radi ovaj posao na terenu, u koordinaciji sa predsednicima mesnih zajednica na teritoriji grada Vranja. Pored toga, podsetiću da se građani po ovom osnovu mogu javiti i na šalterima Pošte Srbije, na četiri lokacije u Vranju i Vranjskoj Banji istakao je načelnik i dodao da je do sada podneto preko 6000 zahteva.
U razgovoru za VOM on je istakao da mnogi ljudi zbog obaveza koje imaju ne mogu ovu proceduru sprovesti u toku radnog vremena, pa je iz razgovora sa građanima došao do zaključka da je nužno da se ovaj posao sprovodi i u popodnevnim satima.
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala VOM. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija "VOM" zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.