Iz Gradske upravo u Vranju u toku jučerašnjeg dana rečeno je da je grad Vranju podneo krivičnu prijavu protiv lidera Pokreta „Dveri“ Boška Obradovića, zbog oštećenja cerade u centru grada. U Osnovnom javnom tužilaštvu do ovog trenutka prijava nije stigla.
U sredu u toku radnog vremena nije bilo prijave, danas nam je dostavljen samo policijski izveštaj o tom događaju – kaže za VOM Miodrag Stojanović PR Osnovnog javnog tužilaštva.
Podsećamo da je Obradović u petak, nakon konferencije za novinare ispred zgrade Gradske uprave u Vranju, na ceradi koja prekriva fasadu u neposrednoj blizini renoviranoe zgrade Pozorišta, sprejom ispisao reč „Bojkot“, a nalepnicu na kojoj piše „Trg Republike“ zamenio novom na kojoj piše „Trg laži Aleksandra Vučića“.
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala VOM. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija "VOM" zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.