Našoj redakciji se večeras javila čitateljka, koja nam je prenela problem stanovnika ulice Jovana Hadži Vasiljevića sa vodom koja je kako kaže braon boje i u njoj ima peska. Iako je pokušala da dobije odgovor od nadležnih u Vodovodu ipak nije saznala u čemu je problem.
Meni nije jasno zasto mi danas periodično imamo braon vodu punu peska, da se potrujemo a niko nas ne obaveštava. Pri tom nije nestajala voda, nije opadao pritisak, bez nekog nama znanog razloga – kaže ova naša čitatejka i sve ilustruje fotografijama.
Ona dodaje da je u dva navrata kontaktirala gradski Vodovod, najpre malo pre 13 sati kada su joj rekli da nema kvarova u toj ulici, ali su im preporučili da vodu ne koriste za piće dva sata.



