NaslovnaVestiDruštvoZDRAVSTVENI CENTAR: Radimo na otklanjanju problema

ZDRAVSTVENI CENTAR: Radimo na otklanjanju problema

U menadžmentu Zdravstvenog centra kažu za VOM da se intezivno radi na otklanjanju problema koji je nastao u informacionom sistemu. Sada deo Bolnice nema internet, tačnije mogućnost da radi u sistemu, a noćas je najveći problem bio u Službi Urgentne medicine.

Iz menadžmenta se izvinjavaju prvenstveno pacijentima, a onda i lekarima i medicinskom osoblju i mole za razumevanj,e jer zaposleni u Odseku za informatiku neprestano rade kako bi rešili problem.

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče: WhatsApp / Viber / Telegram.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala VOM. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija "VOM" zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.

Popularno

ČITAOCI JAVLJAJU: Prevaranti haraju Vranjem, na meti starije stanovništvo

Više čitalaca javilo se našoj redakciji sa informacijom da su njihovi najbliži bili na meti prevaranata. Najpre je naša čitateljka ispričala kako je njena...