Vranjanci će i ove godine biti uskraćeni javnog dočeka Nove godine. Prema rečima člana gradskog veća zaduženog za turizam Miće Mladenovića, gotovo je izvesno da dočeka neće biti ni ove godine.
Nije definitivno, ali razgovaraćemo sa gradonačelnikom da se novac preusmeri, sada već tradicionalno na Fond za lečenje bolesne dece i omladine – kaže Mladenović za VOM.
Mladenović napominje da je za organizovan doček potrebno puno novca, te da gradska uprava taj novac radije upotrebi za obeležavanje Dana grada 31.januara.
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala VOM. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija "VOM" zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.