Služba opšte Hirurgije vranjske Bolnice ostala je bez načelnika, saznaje VOM. Iz za sada nepoznatih raloga dr Nenad Nedeljković podneo je neopozivu ostavku.
Kolegijum nije predložio novog načelnika, a menadžment je pokušao da nađe neko drugo rešenje, ali ni to za sada nije urodilo plodom.
Nije ovo jedini problem, naime dva hirurga uskoro odlaze u penziju, pa je nedostatak kadra mogući sledeći ozbiljan problem sa kojim će se rukovodstvo takođe suočavati.
Prema nezvaničnim informacija prvi čovek Zdravstvenog centra dr Nikola Popović obratiće se za pomoć resornom ministarstvu.
Uskoro opširnije …
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala VOM. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija "VOM" zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.