U saobraćajnoj nesreći koja se juče popodne desila kod sela Pavlovac, gde je vozač Golf – pokosio više ovaca, povređen je i čobanin (1964) iz sela Pavlovac potvrđeno je jutros VOM -u u Policijskoj upravi.
Čovek je najpre zbrinut u vranjskom Zdravstvenom centru, a onda zbog težina povreda transportovan u niški Klinički centar,
Policija je nakon završetka uviđaja, kasno sinoć, utvrdila da je do nesreće došlo kada je vozač golfa bujanovačkih registarskih oznaka kretajući se iz pravca Neradovца u pravcu sela Davidovac, dolaskom u selo Pavlovac vozilom udario stado ovaca koje se kretalo državnim putem u suprotnom smeru.
Najverovatnije, je jedna od ovaca se odbila i udarila u telo čobanina. Uviđaj je obavljen oočekuje se odluka o Tužilaštva o daljem postupku.
Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala VOM. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija "VOM" zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.