Opštinski odbor Demokratske stranke u Surdulici obeležio je krsnu slavu stranke, Svetog velikomučenika Georgija – Đurđevdan i 35 godina neprekidnog rada.
Njihovo saopštenje prenosimo u celini:
Svečani čin rezanja slavskog kolača obavljen je u Crkvi Svetog Đorđa u Surdulici, nakon čega je usledio prijem za goste u prostorijama stranke. Domaćin ovogodišnje slave istakao je da ovaj Đurđevdan ima poseban značaj, jer odbor obeležava 35 godina neprekidnog rada. Uprkos svim izazovima, DS u Surdulici ostaje veran svojim principima. Tri i po decenije smo glas razuma, slobode, hrabrosti, tolerancije i stub demokratije i borbe za dostojanstven život svih naših sugrađana. Naši odbornici u opštinskoj vlasti su brana svakoj samovolji i glas svih građana, a naša višedecenijska posvećenost studentima pokazuje da ulažemo u budućnost, a ne samo u politiku. Ponosni smo na našu tradiciju bezuslovne podrške Studentima, mladosti, pameti i budućnosti!!!Proslava je protekla u znaku posne trpeze i razgovora o daljem unapređenju života u Surdulici, uz poruku da je pobeda dobra nad zlom,koju simbolizuje Sveti Đorđe, put kojim će DS nastaviti da korača.





